PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129783}
5,7 24 850
ocen
5,7 10 1 24850
2,7 3
oceny krytyków
7 krasnoludków Historia prawdziwa
powrót do forum filmu 7 krasnoludków - Historia prawdziwa

To mnie rozbiło... ja rozumiem że nasz cudowna polska jest zacofana, ja nawet jestem bardzo tolerancyjna i cierpliwa, ale to już jest dla mnie niejako przesadą. Film miał premierę na świecie w 2004 roku, to ja się teraz pytam: Czy my, polska nie przynależymy do świata?......
Eh... najgorsze jest jednak to ze chodźby nie wiem jak pierdolili że polska dorównuje światu itp. itd. to to nigdy nie będzie prawdą. i potem się dziwią że ci którzy dostatecznie umieją język i mają warunki to uciekają z polski...

Tymina

Zgadzam sie! Jak sie dowiedzialem ze w "Świecie" to było 2 lata temu to mi szczena opadła! Wstyd i hańba!

kupskofrompupsko

A ja uwazam, ze dobrze. Po co przeplacac za szmire. Film nie jest wysokich lotow a im wczesniej kupiony tym drozszy.

Tumor_Mozgowicz

Po co wogóle kupywać szmirę? Ale ja się zdziwiłem jeszcze bardziej, jak zobaczyłem że Czerwony Kapturek Prawdziwa historia wyszło później!
Hoodwinked: data premiery: 2006-03-03 (Polska) , 2005-12-25 (Świat)
Zwłaszcza że o kapturku było mocno głośno, a o tym pierwsze co słyszę. Pozdrawiam.

hodak

A możesz mi powiedzieć co te dwie produkcje mają ze sobą wspólnego? Jedna jest zrobiona przez Amerykanów, druga przez Niemców. Jedna jest animacją, a druga filmem. "Prawdziwa historia" w Kapturku jest dodana tylko w polskiej wersji (org. Hoodwinked). Szukam jakichś powiązań ale jak narazie znajduje dużo więcej różnic. Jak tu więc porównywać świetnego kapturka z kiepskimi Krasnalami?

ocenił(a) film na 1
victor___

W trailerze używają 'Czerwonego Kapturka' w ramach reklamy - mówią coś w stylu "znasz już prawdziwą historię czerwonego kapturka, teraz czas na siedmiu krasnoludków' - i to działa, bo ludzie myślą - 'Kapturek był dobry, to na to też pójdę'. A potem - megarozczarowanie, bo jest jak piszesz, czyli - denne Krasnale nie mają nic wspólnego z niezłym Kapturkiem.

Narien

wyśmiałam :/ krasnoludki ruuuuuuuuuuulez
kapturek kanałami! kapturek jest dobry dla 5 dzieci ...
nie śmieszyłą mnie ani jedna scena:/ a w Krasnoludkach jest sie z czego pośmiac ... Krytycy won xD

ocenił(a) film na 1
Tymina

do premiery w polsce powinno wogóle nie dojsc.... mam nadzieje ze fakt ukazania sie filmu dopiero teraz był spowodowany blokowaniem jego premiery przez polskich speców od kina, szkoda tylko ze juz przestali blokowac.....

elokfencja

Kapturek był dobry..
No nie zartujmy :D
Tego czegoś juz nie mam zamiaru oglądać..
Nie będę się przecież męczył..

elokfencja

Wyszedl, ludzie poszli (moze nie bardzo duzo ale jednak ktos na tym byl), zaplacili mniej bo film stary, czyli prawdopodobnie film zarobił - i na co tu narzekac?
A co do "specow od kina", o ktorych mowisz, to mam nadzieje, ze nic nie blokuja. Nie lubie jak ktos za mnie decyduje i modeluje mi gusta, sam chce stwierdzic czy cos jest dobra czy nie i w cale mi do tego zadni "spece od kina" nie sa potrzebni. A jak ktos to lubi, to jest jeszcze kilka krajow na swiecie... :)

ocenił(a) film na 1
Tymina

jak dla mnie to te 7 krasnolódków było marne jedynie co było fajne to nasz polski dubling czy jak to tam sie pisze. diz3wi mnie tylko że jak polacy są tak świtni w dubingu i niby tak zmeiniaja te eksty (np shrek i inne bajki ) to czmeu sami nie zorbią takiej bajki nie tylko z polakimi tekstami tylko polskimi komicznymi scneami parodjujac w tym reklamy,polityków?

Dawib

Zgadzam się z tym że film jest do kitu ale jak ktoś powie że nie jest śmieszny to uznam go za pozbawionego poczucia humoru. Oglądając ten film tak sie wkurzyłem że zadzwoniłem do sekretariatu i powiadomiłem o podłożonej bombie. Nie chciałem aby ludzie w kinie bardziej cierpieli, Szkoda tylko że był to multipleks i ewakuowano całe centru handlowe. I pomyśleć że przez 7 krasnolódków zakończył sie cudowny wieczór tysięcy ludzi. Prosze was sąsiedzi, nie nagrywajcie takich filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones