PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129783}
5,7 24 850
ocen
5,7 10 1 24850
2,7 3
oceny krytyków
7 krasnoludków Historia prawdziwa
powrót do forum filmu 7 krasnoludków - Historia prawdziwa

Podarujcie im odrobinę dzieciństwa.Tego radosnego, bajkowego i szczerze naiwnego. Z wiarą w dobro i sprawiedliwość. Życie i tak to po części zweryfikuje, ale-do ciężkiej cholery- czemu macie to robić sami, kupując za własne pieniądze bilet do kina. Jak będzie wyglądać życie człowieka, który już jako dziecię wie, że krasnoludki to banda frustratów, psychopatów i erotomanów. Wrzeszczących, stękających, mlaszczących, wyjących i paplących bez sensu głosami znanych skądinąt, różnego autoramentu szołmenów z TV. Że też się nie wstydzili popełniać takie plugastwo, ci dubbingowcy nasi. No, ale kasa...Choć sprawiedliwosć dziejowa się dopełnia, bo jeden już siedzi. A dzieciak po obejrzeniu tego czegoś w stylu Atomówek dostaje dożywotniej nerwicy, głupawki. obłędu w oczach i morderczych odruchów. A psychiatrzy się cieszą...

Popieram.Rodzice przeczytają tytuł i walą z dzieciakami do kin.

Olenka_14

Zgadzam się z tym. Tak kretyńskiego, nudnego nie śmiesznego, zboczonego itd filmu dawno nie oglądałam. I niby jest dla dziecie.
Straszna miernota!!! Odradzam wszystkim nawet dorosłym.

omg jak można tak nudzić :P ja też nie jestem najstarsza i byłam z 5 letnim kuzynem i 7letnią kuzynką na filmie i jakoś im sie strasznie podobał... mi też choć mam 14 lat. o to chodzi że dzieci nawet w tym wieku nie wiedzą o co chodzi a za kilka lat będą sie z tego śmieć. moze was takie coś nie śmieszy ale jest dużo osób które śmieszy i to bardzo ... więc moglibyście to uszanować ... :/ i radze więcej na tego typu filmy nie chodzić jeśli to dla was jest żenada... :/

Annarchia

"i radze więcej na tego typu filmy nie chodzić jeśli to dla was jest żenada..."
A skąd mieli wiedzieć,zanim pójdą,że to będzie żenada?
...

użytkownik usunięty
Dinah

A chociażby z film webu. Z recenzji,opinii innych. Jak chodziłem z dzieckiem do kina-dziesięć razy sprawdzałem, czy nie wyrządze jakimś gniotem urazu w młodej główce. A wtedy nie było internetu. Z 7-ma krasnoludkami sprawa jest uproszczona. Film niemiecki to i takiż humor. Dla debili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones